קניות באיקאה

אני מלווה לקוחות שלי לימי קניות בחנויות השונות, המון! אני פוגשת ונתקלת בסוגי חנויות רבים - חנויות בוטיק, חנויות מסורתיות, חנויות בתוך מחסנים, או חנויות שיק מעוצבות. ולאיזו הגדרה נכנסת חנות איקאה?

קניות באיקאה הן חוויה, יש המגדירים אותה כבילוי, אחרים יעדיפו להגיד מאתגרת. יש כאלה שימצאו עצמם משוטטים בהנאה במסלולי המתחם המוגדרים ויש אחרים שיעברו בדרכי הקיצור רק כדי להשיג את מבוקשם. ויש גם כאלה שלא יפסידו את המסעדה שבדרך!

אם אתם מאלה המתקשים ליהנות וללקט את המוצרים השונים המוצגים לראווה, השקיעו כמה דקות של קריאה - ותקצרו את התהליך.

אני בטוחה שתצליחו לשדרג את חווית הקנייה ולמקסם את השלל שלכם. ​

16

ערכו מדידות בביתכם - מדדו את הנישות למדפים, הגבהים והפתחים לוילון, הקירות לכוורת, או כל אזור בו תרצו לרהט ולשדרג. מידות מדויקות ימנעו מכם התלבטויות מיותרות או החזרה והחלפת מוצרים שקניתם.

בקרו באתר האינטרנט - איקאה מציגה אתר ידידותי למשתמש, בו תוכלו להתרשם מהמוצרים השונים לפי מחלקות, להכיר את המחירים ולדעת האם הבחירות שלכם קיימות במלאי. באתר מתעדכנים גם המוצרים החדשים אותם עדיין לא הספקתם להכיר.

התרשמו מהקטלוג - בו מוצגים חללי הבית השונים עם מוצרי איקאה, מוצרים חדשים או גם המוצרים המוכרים פתאום יקבלו פנים אחרות בחדרים המעוצבים. קבלו השראות ורעיונות נוספים וחדשים גם בשוטטות ברשת (פינטרסט).

הרשמו לאזור האישי - בדף הבית של האתר הרשמו בלינק "הרשמה" - הכניסו שם, מייל וסיסמא ויש לכם אזור אישי אליו תוכלו להכניס את הפריטים והרהיטים אותם אהבתם ובהם התעניינתם. בחרו את החנות בה תבקרו, ומיד גם תגלו האם הפריטים קיימים במלאי.

אפילו מיקום הפריטים בחנות יוצג לפניכם ותוכלו לקצר משמעותית את החיפושים במדפים השונים.

ערכו רשימת קניות - רשימת הקניות תופיע באזור האישי, בסל הקניות הוירטואלי אליו שלחתם את הפריטים שאהבתם במהלך השיטוט שלכם באתר. עתה כשיש לכם רשימה ארוכה ומלאה, תוכלו להתרשם מהמחירים, מהזמינות במלאי (קיים או לא) ותתחילו למיין ולסנן לכדי רשימה תכליתית ויעילה. אל תסמכו על הזכרון שלכם והדפיסו את "רשימת המכולת" שיצרתם, קחו אותה אתכם ליום הקניות. 

הורידו את האפליקציה של איקאה לסלולרי - האפליקציה ידידותית למשתמשים ומסונכרת עם האתר.  כך תוכלו להעזר ברשימת הקניות שיצרתם

Site Title

יום הקניות הגיע - הגיעו ממוקדים והצטיידו בכל הרשימות והמידות שאספתם, ואל תשכחו גם שקיות מחזור גדולות! היו סבלניים וקחו בחשבון שקניות באיקאה לא מסתכמות רק באיסוף הפריטים והתורים ארוכים בימי הסייל המטורפים. 

אם השגתם את מבוקשכם, הייתם אפקטיביים, קיצרתם את זמנכם והנעמתם את שהותכם, אני הצלחתי ואתם התחדשתם.

*התמונות המופיעות להמחשה בלבד ומתוך אתר איקאה