חדר שינה - הממלכה שלכם

חדר השינה הינו המקום האישי והאינטימי שלנו, בו אנו מבלים כשליש מחיינו. הוא המקום הראשון אותו אנו רואים בבוקר, ואליו אנו חוזרים בסופו של כל יום לשנת לילה. בשונה מכל חלל אחר בבית, לרוב חדר השינה הוא האזור הפרטי והאינטימי שלנו, והעיצוב שלו הינו פרגון נטו לעצמנו. בחדר השינה נוכל לתת ביטוי לגחמות ולאהבות שלנו, מבלי שננסה להרשים אף אחד. 

פשוט נפרגן לעצמנו חדר מעוצב נעים ועוטף, מפנק ונוח שיהיה לנו כייף להתעורר בו לחזור אליו כל לילה מחדש.

אל תחכו לחג האהבה או לאירוע מיוחד וקבלו טיפים לעיצוב חדר שינה זוגי:

 סדר - ראשית עשו סדר וארגון מחדש של חפצים, בגדים ושלל אקססוריז בחדר השינה. השאירו רק כאלה שעושים לכם טוב על הנשמה.  

 זוגיות - זכרו כי החדר מיועד לשניים ולאורך כל הדרך שמרו על בחירות משותפות. כצעד ראשון בעיצוב החדר כל אחד מבני הזוג יכול לבחור שתי אופציות עיצוביות לטעמו, וביחד תוכלו לבחור את זו האידיאלית עבור שניכם. המנעו מאופציות רבות ומרובות שעשויות לבלבל במקום לפשט את הבחירות. 

מיקום המיטה הוא חשוב ביותר - בהמשך למיקום המיטה ימוקמו שאר פריטי הריהוט, הטלוויזיה (לא חייבים), שידות הצד ועוד. אפשרו גישה נוחה משני  צידי המיטה, אל תצמידו את המיטה לקירות. 

המיטה שלכם - בחרו מיטה נוחה ויציבה עבורכם, ובחירת מזרן המתאים לכם ורק לכם (רך, קשה, גבוה וכו'). מיטה נוחה ומפנקת משמעה שינה רציפה      ועמוקה, כזו שבבוקר למחרת תרגישו רעננים ונינוחים. 

ראש מיטה - הקפידו על ראש מיטה יציב, שיעניק בטחון ויתחום את גבולות המיטה. גם הקיר עצמו יכול להוות ראש מיטה על ידי חיפוי הקיר, קורות עץ,  צבע, או כל אלמנט יצירתי אחר. 

התאורה בחדר - תכננו סוגי תאורה שונים: תאורת תקרה (רצוי ממורכזת), תאורת קיר (לצידי המיטה או מעל תמונה) ותאורת קריאה לצידי המיטה.    תאורות שונות יאפשרו לכם סצינות שונות בחדר, בהתאם לשימוש. רצוי להיוועץ עם חשמלאי לגבי מיקום מתגי התאורה (ואל תשכחו הדלקה אחת לפחות בצידי המיטה).

קשטו את החדר בתמונות - בחרו כאלה המשדרות השראה, סמלי זוגיות והשתמשו בצבעי פלטת הגוונים שנבחרה.

אחסון - הקפידו על מקומות אכסון שאינם מעמיסים על החדר (ארגז מצעים, שידה או הדום נפתח). כל חדר שינה זקוק למקומות אכסון אך חשוב שאלה לא יהיו מוקד משיכה בחלל. 

תהנו לאורך כל שלבי העיצוב, וזכרו כי זו הממלכה שלכם ועל כן בחרו את הדברים הנכונים רק עבורכם!

      תתפנקו ובהצלחה!