עדי ברעם שמרת הזורע.jpg

אתם הכי יפים כשנוח לכם, זה המוטו שלי בחיים וכך אני פועלת וזו השיטה שאני מיישמת בכל הדירות והבתים אותם אני מתכננת ומעצבת בניסיון רב, לפרטי פרטים. 

אני עדי ברעם, מעצבת פנים כלכלנית אוהבת ונושמת עיצוב ומספרים, מאמינה שפרקטיות ונוחות לא מנוגדים לעיצוב ויופי. זה אפשרי ורצוי לשלב אותם בעזרת האנשים והכלים הנכונים וכל זאת במסגרת התקציב שהוגדר מראש. לאחר שנים רבות בהן עסקתי בתחום הכלכלי, ככלכלנית מוסמכת בוגרת תואר ראשון ושני באוניברסיטת ת"א, מצאתי את מקומי הטבעי בעולם העיצוב הנפגש עם עולם הכלכלה בנקודת התקציב.

מבחינתי, עיצוב הבית הוא נגיעה באנשים הרבה לפני הקירות והרהיטים. אני אלמד להכיר את החלומות והאהבות שלכם, אקשיב לפחדים ולחששות שלכם, אלווה אתכם יד ביד במסע חייכם לבניית או שיפוץ הבית שלכם. התהליך שלי אתכם מתחיל בשלב בניית תוכניות מדויקות לצרכים ולדינמיקה המשפחתית שלכם, עד לבחירת הקונספט, החומרים, הצבעים והרהיטים בחנויות השונות. 

כל זאת תוך שימת דגש והתאמה למסגרת התקציב, המנוהל בשיתוף ביננו. 

תהליך העבודה רצוף בשיתופי פעולה, כימיה נהדרת, ומסע מהנה להפיכת חלומכם למציאות עיצובית פונקציונאלית - כזו שתפעיל את הקסם ותכניס חיים לביתכם.

הסגנון העיצובי הוא הסגנון שלכם. 

בעיצובים השונים, אני דואגת להטביע את חותמכם, לתת ביטוי לייחודיות שלכם כך שהבית ישקף את חייכם ואת האמירה הפרטית והאישית שלכם. שילובים של קיים וחדש וחיבור בין חלומות לבין מגבלות החלל הם האתגרים שמניעים אותי ליצירתיות.

 

הסטודיו מתמחה בתכנון, עיצוב פנים, הום סטיילינג (הלבשת הבית), הום סטייג'ינג (שדרוג הנכס לפני מכירה) לדירות ולבתים פרטיים, במתן פתרונות עיצוביים בצורה מקיפה עד אחרון הפרטים, בחידוש ורענון חדרים קיימים.  

חבילות העיצוב כוללות פגישות ייעוץ שעתיות ממוקדות ומכוונות, אונליין או פרונטליות, ליווי נקודתי לחנויות בהתאם לתקציב, שירותי עיצוב פנים מלאים

עד הפרט האחרון ושירותי הלבשת הבית עד תליית המסמר האחרון. 

כל פרויקט מביא איתו התרגשות חדשה, חלומות ורעיונות שמתורגמים לתוכניות ובהמשך למציאות. בליווי מקצועי שלי, נצליח לגבש עיצוב מותאם אישית,

תוך ניצול מקסימלי של החלל, ונגבור יחד על כל הבעיות, המכשולים וההתלבטויות שבדרך. 

 אני נשואה ואם לארבעה ילדים, מתגוררת במושב בשפלה, בוגרת לימודי עיצוב פנים, הום סטיילינג והתמחות בעיצוב מטבחים במכללת "קווים".

מוזמנים ליצור איתי קשר ולקבוע פגישת הכרות.

לשירותכם תמיד, עדי